We zijn op zoek naar samenwerkingspartners, met name voor onze wedstrijdjudoka’s. Op dit moment hebben we enkele partners op het gebied van voeding & supplementen. We zijn nog op zoek naar samenwerkingspartners op het gebied van (sport)fysiotherapie & (sport)psychologie. Verder staan we open om met andere partijen in gesprek te gaan over het creëren van wederzijdse toegevoegde waarde.

Daarnaast zijn we op zoek naar potentiële sponsoren. We staan op het punt om diverse kledingstukken en tassen te laten ontwikkelen, waar ruimte is voor logo’s voor sponsoren. Ook wordt binnenkort een online systeem binnen onze bestaande website geïntegreerd voor onze leden (een ledenportaal). Op onze website en binnen dit portaal is ruimte voor logo’s van sponsoren.

Mocht je interesse hebben als samenwerkingspartner en/of als sponsor, neem dan contact met ons op via mail, of WhatsApp.

Laat een reactie achter